Програма виставки Осінь 2019

Синій сектор семінарів 

Слідкуйте за новинами на сайті та на сторінках заходу в facebook и instagram.

* МОЖЛИВІ ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ.

25 вересня

12:00 – 14:00 Одяг – контакт зі світом. Бути зіркою власного життя. Індивідуальність і стиль.

Проводить: Валентина Тафінцева – стиліст, шоппер. Головний конструктор, начальник експериментального цеху (творчої майстерні) швейної фабрики «Україна» з 1997 по 2002 рік.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

15:00 – 16:00 Cемінар-практикум. Застосування новітніх прогресивних, швидкісних методик крою для початківців і професіоналів в сучасному житті. Раціональне конструювання. Вчіться кроїти швидко, просто і легко разом з Унімекс!

Проводить: Лариса Дніпровська.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

СЦЕНА

13:00 Показ. 2 Лева. Жіночий одяг від українського виробника.

26 вересня

12:00 – 13:00 Презентація курсу швидкісного крою за італійською методикою без формул і розрахунків «Magic Design».

Курс «Magic Design» – це втілення мрії ВСІХ – і тих, хто вже вміє шити, і тих, хто тільки планує цьому навчитися!

Проводить: Олена Ісакова – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», магістр дизайну одягу за фахом «Дизайн», бакалавр за спеціальністю «Мистецтво»; фахівець з пошиття вальдорфської ляльки.

Участь безкоштовна.

13:00 – 13:30 Презентація курсу Fashionable Palette – курс про способи декорування тканини.

Проводить: Ольга Михалюк – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну Tailors School, автор курсу Fashionable Palette, модельєр-конструктор, член спілки дизайнерів України, 17 років викладання в сфері дизайну.

Участь безкоштовна.

13:30 – 15:00 Майстер-клас «Техніка СИНЕЛЬ».

Проводить: Ольга Михалюк – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», автор курсу «Fashionable Palette», модельєр-конструктор, член спілки дизайнерів України, 17 років викладання в сфері дизайну.

Вартість: 100 грн.

*З собою треба мати клаптики тканини різного розміру і фактури.

15:00 – 16:00 Дискусійна панель. Як створити власну Торгову Марку: можливості, плюси і мінуси.

Проводять:  Антоніна Баранова – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», автор освітніх програм з конструювання одягу від руки, в програмах САПР і 3D – візуалізації (CLO 3D), автор методики конструювання одягу для тварин, практикуючий конструктор топових ТМ жіночого одягу та одягу для собак (Україна, Швейцарії, Німеччини), автор навчальної програми по крою та шиття на англійській мові.

Ірина Петренко – директор Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», засновник ТМ «TRUE STAR»; ініціатор / керівник Соціального проекту «ШАНС у подарунок».

Олена Ісакова – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», магістр дизайну одягу за фахом «Дизайн», бакалавр за спеціальністю «Мистецтво»; фахівець з пошиття вальдорфської ляльки, провідний модельєр-конструктор ТМ «TRUE STAR».

Ольга Михалюк – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», автор курсу «Fashionable Palette», модельєр-конструктор, член спілки дизайнерів України, 17 років викладання в сфері дизайну.

27 вересня

12:30 – 14:30 Майстер-клас. Пошиття нижньої білизни, шиємо маєчку з вишивкою.

Проводить: Інна Чернявська – блогер, засновниця бренду INNA CHE Lingerie.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

15:00 – 19:00 Фешн іллюстрація: як побудувати власний творчий бізнес з нуля.

Розглянемо такі питання:

1. Чому фешн ілюстрація сьогодні актуальна та її відмінності від фотографії.

2. Чи треба вміти малювати.

3. Як заробляти фешн ілюстрацією.

4. Етапи та стратегії побудови власного бізнесу.

Проводить:  Леся Іванова – бізнес-консультант у сфері побудови кар’єри і креативних індустрій. Майстер фелтінга (роботи знаходяться в іноземних колекціях). Юрист, СЕО Академії Креативного Підприємства.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

СЦЕНА 

14:30 Показ етно-вишиванок. Zeta_atelier – «Гадяцька сорочка». Колекція одягу та сорочок з відтвореною стародавньою вишивкою Гадяччини. Зроблених спільнотою вишивальниць різних регіонів України, ілюстрована двома альбомами зі схемами. Проект «Гадяцька сорочка» був створений у співпраці з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

Вікторія Кривоніс «Борщівська сорочка»  – колекція сорочок, відшитих за старовинними зразками. Покази реплик старовинних борщівських сорочок та сучасного одягу, оздобленного старовинними техніками вишивки.

17:30 Сучасні та традиційні етновишиванки Лідії Лущик. Українські вишиванки стали дуже популярні в усьому світі і залучили інтерес дизайнерів етнічного спрямування на створення нових виробів із застосуванням вишивки. Кожен дизайнер намагається донести своєю творчістю якусь ідею, думки, події, а може показати і нову, придуману ним, техніку вишивки. У колекції вишиванок відображені свято і будні. Поряд з веселими, кольоровими моделями будуть показані строгі і ділові. Фішкою показу стануть моделі для роботи, в яких можна трохи змінивши і доповнивши, піти в театр.

28 вересня

11:00 – 11:30 Презентація курсу Fashionable Palette – курс про способи декорування тканини.

Ольга Михалюк – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну Tailors School, автор курсу Fashionable Palette, модельєр-конструктор, член спілки дизайнерів України, 17 років викладання в сфері дизайну.

Участь безкоштовна.

11:30 – 14:00 Майстер-клас.  Шиття з клаптиків «Техніка: Crazy pizza».

Проводить: Ольга Михалюк – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну Tailors School, автор курсу Fashionable Palette, модельєр-конструктор, член спілки дизайнерів України, 17 років викладання в сфері дизайну.

Вартість: 100 грн.

*З собою треба мати клаптики тканини різного розміру і фактури.

14:00 – 15:30 Sustainable Fashion – світовий тренд на усвідомлену моду.

Проводить: Марія Івасенко – керівник ательє Sunahunt, засновник рекрутингового агенства FashionHunter, доц. Київського національного університету.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

15:30 – 17:00 Майстер-клас. Виготовлення аксесуарів та дрібної шкіргалантереї зі шкіри.
Протягом 1,5 годин кожен з учасників майстер-класу познайомиться з особливостями роботи та властивостями натуральної шкіри, створить унікальний аксесуар своїми руками.

Проводить: Борщевська Наталія – керівник студентської Дизайн-студії взуття КНУТД, модельєр-конструктор взуття Y. S, керівник підрозділу персональних взуттєвих рішень компанії PURITY.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням »

Запрошуємо до зеленого сектору семінарів і майстер-класів!

16:00 – 18:00 Майстер-клас. «Upcycled Fashion» Sustainability (нове життя старої футболки). Апсайклінг (Upcycled) – це повторне використання готового матеріалу без спроб його переробити.

Проводить: Наталя Гаврусенко – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну Tailors School, експерт з оцінки якості текстильних матеріалів та виробів, технолог, співробітник науково-дослідної лабораторії, займається дослідженнями властивостей текстильних матеріалів та виробів за показниками якості та безпеки.

Вартість:100 грн.

*З собою треба мати стару футболку (можна не одну!).

СЦЕНА

14:00 Показ колекції «Чорне та біле Лідії Лущик». 

Наше життя складається з чорно-білих смуг. Це знають і розуміють все, і часто художники різних напрямків відображають в своїй творчості цю тему. Колекція Чорне і бiле, яка буде показана під однойменну пісню ZOZUIYA також відображає контрастність нашому житті.

Лідія Лущик – дизайнер, лауреат міжнародних та національних показів, члена Союзу театральних діячів України, неодноразова переможниця міжнародних та республіканських фестивалів та конкурсів сценічних костюмів, автор книг по прикладному мистецтву.

16:00 Урочистості виставки.