Учасникам

Учасникам

Потрібно брати участь!

100%-ва участь всіх представників галузі в повній мірі відображає стан ринку і збере всіх споживачів у даній сфері. Команда організаторів виставки працює над залученням обох сторін, так як ми зацікавлені в зміцненні українського ринку текстилю.

Надійне партнерство

Кожен заявлений розділ виставки підкріплений роботою c цільовою аудиторією виставки.

Індивідуальна робота

Повідомте нам про бажання прийняти участь, ми обов’язково запропонуємо вам оптимальний варіант участі у виставці, рекламні можливості, які працюють до, під час і після заходу.

Цільова аудиторія

Відвідувачі виставки, зацікавлені у співпраці з компаніями, чия діяльність охоплює сферу виготовлення та дистрибуції тканин, ниток, фурнітури, профільного обладнання, текстильну галузь, профільні послуги.

Зручний, визнаний майданчик

Міжнародний виставковий центр – найбільший виставковий майданчик України з зручним розташуванням поряд з великими транспортними магістралями Києва.

Цифри і факти

Учасники виставки дистриб’ютори і виробники в наступних розділах:

 • Фурнітура
 • Тканина
 • Пряжа
 • Нитки
 • Обладнання
 • Готові текстильні вироби
 • Послуги з пошиття, навчання
 • Ткани. Нитки для індивідуального пошиття і рукоділля

Учасники ALLTEX 2017

 • Нові учасники 39%
 • Постійні учасники 61%

Географія учасників

Без названия copy

Кількість відвідувачів

Весна 2016, 16 753 відвідувачів
Осінь 2016, 16 858 відвідувачів
Весна 2017, 17 953 відвідувача
 • Бізнес-відвідувачі виставки 43%
 • Приватні профільні відвідувачі 57%

Обсяги діяльності бізнес-відвідувачів виставки, які займаються виробництвом

 • Фабрика
 • Цех
 • Ательє, приватні замовлення

Розподіл сфер діяльності бізнес-відвідувачів виставки, які займаються торгівлею

 • Оптова торгівля
 • Мережа магазинів
 • Фірмовий магазин
 • Торгова точка

Ступінь участі в прийнятті рішень

 • Самостійно
 • Беру участь у прийнятті рішення
 • Консультую
 • Не впливаю

Інформація про інтереси бізнес-відвідувачів осінньої виставки 2016 року

Фурнітура 63.6%
Нитки 60%
Тканини для виробництва одягу 53.6%
Трикотажні полотна 42.3%
Друк на тканині 40.6%
Тканини спеціального призначення 38.3%
Етикетки 37.8%
Прикладні матеріали 29.9%
Мереживо 29.1%
Обладнання 26%
Аксесуари 25.9%
Неткані матеріали 25.7%
Ексклюзивна тканина 25.3%
Наповнювачі 25%
Жіночий одяг 24.1%
Пряжа 23.5%
Тканина для виробництва постільної білизни 21.9%
Шкіра, хутро 20.1%
Постільна білизна 17.3%
Матеріали для виробництва білизни 17%
Чоловічий одяг 16.8%
Дитячий та підлітковий одяг 16%
Спецодяг 15.5%
Рушники, халати 13.8%
Ковдри, подушки 12.6%
Тканини для столової білизни 12.1%
Корпоративний одяг 11.6%
Технології САПР 11.2%
Штори, тюль 10.9%
Білизна, панчішно-шкарпетковий трикотаж 10.4%
Портьєрні тканини 9.9%
Столова білизна 9.5%
Головні убори 8.7%

Успішна участь у виставці. На замітку учасникам!

Виставка Alltex-Expo наближається. Ви зареєструвалися, обрали стенд, обговорили всі організаційні питання з організаторами. Начебто, усе вже зроблено, можна готуватися і чекати виставку. Але досвідчені учасники виставки знають, що ряд простих дій забезпечують максимальний ефект. Сьогодні організатори пропонують експонентам не просто участь у виставковому заході, а практично комплексну рекламну кампанію, тобто беручи участь в виставці, Ви отримаєте більший ефект до, під час і після виставки.
Сподіваємося, що поради, які ми зібрали, будуть корисні усім, незалежно від досвіду участі у виставках і Вашого напрямку діяльності.

РОБОТА З ОРГАНІЗАТОРАМИ

√ Ваш стенд незалежно від його розташування (є він кутовим чи лінійним), потрібно зробити помітним і привабливим для відвідувачів.
Необхідно, щоб Ваша продукція була відкрита для потоку відвідувачів, огляд не повинен закриватися людиною, яка працює на стенді, обладнанням і т.п.
Дуже добре, коли стенді є “фішка” – експонат, який імовірно приверне уваги відвідувачів.
Надмірно велика кількість продукції на стенді так само погана, як і її нестача.
Освітлення експонатів на стенді зайвим не буває – яскраве світло завжди привертає до собе увагу.

√ До виставки узгодьте із організаторами параметри стенду і сплануйте розміщення Вашої продукції та рекламних матеріалів. Подбайте про наявність, або замовте необхідне додаткове обладнання. Це полегшить Вам оформлення стенда і розміщення продукції в день заїзду на виставку.

√ Уточніть у організаторів прогнозовану кількість учасників та відвідувачів виставки та заздалегідь підготуйте необхідну кількість рекламних листівок, візиток, прайсів. Кваліфіковані організатори відкрито дають таку інформацію щодо виставки як: статистичні показники кількості й складу відвідувачів та учасників, динаміку зростання виставки, напрямок інтересів потенційних клієнтів. Тому при виборі заходу зверніть увагу на статистику виставок минулих років.

√ Ефективною можливістю залучення додаткової уваги до Вашої компанії є проведення семінарів і презентаційних заходів під час виставки. Ми готові надати майданчик і анонсувати подію до і під час виставки.

√ Не забувайте! Ми завжди анонсуємо участь компаній на своєму сайті та на сторінках заходу, включаємо анонси в Дайджест – обов’язково надсилайте Ваші новини, рекламні фотографії, презентацію Вашої участі у виставці, новинки, заходи, пропозиції про співпрацю і т.п.

√ Уточніть у свого менеджера про додаткову рекламу в каталозі, можливості розсилки, аудіорекламу на виставці та інше.

Взаємодійте з організаторами, бо наша загальна мета – максимально ефективна участь кожного експонента.

РОБОТА З КЛІЄНТАМИ ДО ВИСТАВКИ

√ Виставка це прекрасний привід нагадати про себе і зустрітися зі своїми клієнтами. Надішліть персонального листа кожному своєму клієнтові із запрошенням відвідати Ваш стенд під час виставки.

√ Зробіть сертифікат, який Ваш клієнт зможе обміняти на подарунок на Вашому стенді.

√ Перед виставкою збільште свою активність в соцмережах і на сайті, розміщуйте більше залучаючого контенту і не забудьте запросити клієнтів відвідати Ваш стенд на виставці.

√ Оновіть всю інформацію про Вашу компанію, продукцію, торгову марку на сайті і в соцмережах. Люди, які познайомляться з Вами на виставці, продовжать формувати свою думку про бренд, знайшовши Вас в інтернеті.

РОБОТА ПІД ЧАС ВИСТАВКИ

√ Визначте цілі участі (продаж продукції, корисні знайомства, реклама, пошук партнерів, які здійснюють закупівлі і т.п.) і під час виставки орієнтуйтеся на них.

√ Зробіть свій стенд гостинним і відкритим – кожен відвідувач заслуговує на увагу і ввічливе вітання. Дайте відвідувачеві озирнутися (5-10 секунд), а потім делікатно почніть спілкування. Пам’ятайте, що відвідувачу завжди легше зав’язати розмову з людиною, яка, так само як і він, стоїть. Користуйтеся почуттям гумору).

√ Намагайтеся не тільки розповісти про ваші товари, а дайте можливість відвідувачеві ознайомитися з вашим товаром ближче, побути в ролі експерта. Відзначайте найбільш актуальні питання з боку відвідувачів, та в подальшому включайте цю інформацію в свою розповідь про особливості товару. Також використовуйте цей зворотний зв’язок для подальшого розвитку, поліпшення якості, розширення асортименту продукції.

√ Влаштовуйте конкурси, лотереї та розіграші. Це допоможе вам залучити до свого стенду більше людей і виглядати виграшно на тлі конкурентів.

√ Зберіть контакти, як у відвідувачів стенду, так і у інших учасників.

√ Слідкуйте за програмою виставки, відвідуйте семінари та спілкуйтеся з великою кількістю людей на виставці. Це збільшить ваші шанси знайти потенційних клієнтів.

РОБОТА ПІСЛЯ ВИСТАВКИ

√ Протягом тижня після виставки зв’яжіться з кожним відвідувачем стенду, який залишив свої контакти. Можливо, хтось втратив вашу візитку або не може зв’язатися з вами.

√ Так як e-mail лист може не дійти адресату, зателефонуйте потенційним клієнтам, нагадайте про себе, повідомте, наприклад, про дії промоакції, купон на яку він отримав на виставці.

√ Подякуйте відвідувачів Вашого стенду в соцмережах.

√ Проаналізуйте, наскільки вам вдалося досягти поставлених цілей участі у виставці, а також опрацювати зворотний зв’язок від відвідувачів стенду, зв’яжіться з організаторами і залиште свої відгуки та пропозиції.

Пам’ятайте, що аксіома будь-якої успішної рекламної дії:
Ефективне охоплення цільової аудиторії + Якісна рекламна пропозиція = Зростання продажів з довгостроковим ефектом.