Про виставку

Alltex_logo-EN_white
37 Міжнародна виставка

4 - 7 березня 2020

ст. м Лівобережна, Броварський проспект, 15

 

 

До виставки:

2020/03/04 10:00:00

Про виставку

Alltex-EN

ALLTEX – це спеціалізований виставково-презентаційний захід, що об’єднує весь цикл виробництва і застосування текстилю від виробника до покупця.

Успіх заходу забезпечує постійну участь профільних компаній, презентацію новинок, підключення нових учасників та проведення супутніх ділових заходів, а також обговорення актуальних тем галузі і демонстрації новинок.

ALLTEX це майданчик для закупівель, нових знайомств, встановлення корисних контактів, отримання досвіду і розвитку власного бізнесу.

Формат заходу забезпечує компаніям-учасникам виставки збільшення бази клієнтів, укладення нових договорів, діалог з партнерами і конкурентами. А прямий контакт з кінцевими споживачами – це можливість вивчити попит і тримати руку на пульсі ринку.

ALLTEX для відвідувачів це майданчик, де за 4 дні Ви зможете зустрітися з постійними партнерами, знайти нових постачальників і зробити закупівлі на найближчий сезон.

Запрошуємо компанії, чия діяльність охоплює сферу виготовлення та дистрибуції тканин, ниток, фурнітури, профільного обладнання, дизайнерів одягу, швейні фабрики, виробників текстилю, а також усіх, хто пропонує послуги з пошиття, навчання, підвищення кваліфікації.

Тематичні розділи

  • Тканина
  • Нитки
  • Фурнітура
  • Обладнання та засоби виробництва
  • Текстильна продукція
  • Український бренд. Одяг, аксесуари.

Цифри і факти

0
відвідувачів і гостей виставки
0
країн-учасників
0
учасників усіх розділів виставки

постійних учасників ALLTEX

Якщо у Вас немає роздрукованого запрошення, Ви зможете придбати квиток в касі Міжнародного виставкового центру. Вартість квитка в касі - 42 грн.

Партнери

Медіапартнер

logo-allatra-tv

Відеорепортаж