fbpx
Alltex_logo-EN_white
41 Міжнародна виставка

Виставка переноситься

ст. м Лівобережна, Київ,

Броварський проспект, 15

 

Про виставку

Alltex-EN

ALLTEX – це спеціалізований виставково-презентаційний захід, що об’єднує весь цикл виробництва і застосування текстилю від виробника до покупця.

Успіх заходу забезпечує постійну участь профільних компаній, презентацію новинок, підключення нових учасників та проведення супутніх ділових заходів, а також обговорення актуальних тем галузі і демонстрації новинок.

ALLTEX це майданчик для закупівель, нових знайомств, встановлення корисних контактів, отримання досвіду і розвитку власного бізнесу.

Формат заходу забезпечує компаніям-учасникам виставки збільшення бази клієнтів, укладення нових договорів, діалог з партнерами і конкурентами. А прямий контакт з кінцевими споживачами – це можливість вивчити попит і тримати руку на пульсі ринку.

ALLTEX для відвідувачів це майданчик, де за 4 дні Ви зможете зустрітися з постійними партнерами, знайти нових постачальників і зробити закупівлі на найближчий сезон.

Запрошуємо компанії, чия діяльність охоплює сферу виготовлення та дистрибуції тканин, ниток, фурнітури, профільного обладнання, дизайнерів одягу, швейні фабрики, виробників текстилю, а також усіх, хто пропонує послуги з пошиття, навчання, підвищення кваліфікації.

Генеральний партнер виставки:

Лого-Бриолекс-ТМ

Тематичні розділи

  • Тканини
  • Нитки
  • Фурнітура
  • Обладнання та засоби виробництва
  • Текстильна продукція
  • Український бренд. Одяг, аксесуари.

Якщо у Вас немає оформленого запрошення, Ви зможете придбати квиток в касі Міжнародного виставкового центру.

Партнери

Відеорепортаж

Перед наступною виставкою ми надішлемо Вам нагадування про початок виставки та промокод для оформлення безкоштовного запрошення.

Перед наступною виставкою ми надішлемо Вам нагадування про початок виставки та промокод для оформлення безкоштовного запрошення.