Запрошуємо Вас відвідати виставку ALLTEX Бізнес. Виробництво. Мода. Текстиль в Міжнародному Виставковому Центрі

PIM_ua
Sep 23 2019

Запрошуємо Вас відвідати виставку ALLTEX Бізнес. Виробництво. Мода. Текстиль в Міжнародному Виставковому Центрі

25 – 28 вересня на виставці ALLTEX свою продукцію презентують компанії, чия діяльність охоплює сферу виготовлення та дистрибуцію тканин, ниток, фурнітури, профільного обладнання, дизайнерів одягу, швейні фабрики, виробників текстилю, а також усіх, хто пропонує послуги з пошиття, навчання, підвищення кваліфікації. Ви зустрінете нових постачальників, ознайомтеся з пропозиціями і тенденціями ринку, у Вас буде можливість зробити замовлення і закупівлю безпосередньо під час заходу.

Спецпроект ШОУРУМ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ в рамках виставки ALLTEX – це зручний простір для пошуку нового образу, де невеликі бренди, ательє, дизайнери запропонують відмінну та якісну альтернативу мас-маркету. Професійні стилісти допоможуть Вам довершити Ваш стиль.
Українські виробники продемонструють свої колекції під час показів.

На виставці ALLTEX відвідайте зручний освітній майданчик, де відбудуться майстер-класи, семінари та панельна дискусія. Вам буде презентовано найновіші техніки та методи крою, пошиття й виготовлення текстильних виробів. Вас ознайомлять з можливостями побудови власного бізнесу, створення торгової марки, бренду, випуску та просування капсульних колекцій. Ви дізнаєтесь про світові Fashion тренди.

До зустрічі на виставці ALLTEX 25 – 28 вересня!